BURGER HOUSE

Burger nedir?

Burger ülkemizde fast food ürünü olarak yaygın halde tüketilmektedir.Almanya’dan kültürümüze dahil olan burger bir çok farklı çeşidiyle sizlerle buluşmaktadır. Steak burger, köfte burger, tavuk burger, dana bacon burger, ızgara tavuk burger, acılı burger, duble burger, vegan burger ve diyet burger gibi birçok çeşidine ulaşabilirsiniz. Her geçen gün daha çok ütüne koyulup gelişen burger çocuklarınızın vazgeçilmezlerinden. Sizde Bursa’da burger house mekanlarına bakmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Chees Burger

Chees Burger nasıl yapılır? Hazırlanan burger köftesi ızgara pişirildikten sonra üzerine cheddar peyniri atılıp eritilir. Domates, turşu ve marul ilave edilip köftede koyulduktan sonra servise hazırdır. Bursa’da chees burger yiyebileceğiniz mekanları bu sayfada bulabilirsiniz.

Bacon Burger

İster tavuk, ister dana, ister hindi, ister hepsi birlikte siz nasıl arzu ederseniz. Marul, peynir, domates, turşu, soğan ve soslar ile harmanlanmış bacon burger tam size göre! Sizde Bursa’da bacon burgerler mekanlarını merak ediyorsanız tıklamayı unutmayın.

Duble Köfte Burger

Tek köfte yetersiz mi ? O zamn duble köfte burgeri denemelisiniz. Özel hazırlanmış sosuyla yoğurulan köftesi, ızgara ateşinde lezzetine lezzet katıyor. İster peynirli ister et ekmek tercih senin. Bursa’da köfte burger mekanlarını merak ediyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.